Na jar 2016 pripravila Clinique nové inovatívne prípravky

Na jar 2016 pripravila Clinique nové inovatívne prípravky. Jedným z nich je balzam na pery s pílingom Sweet Pots od Clinique, t.j. Sugar Scrub & Lip Balm. Balzam na pery a píling v jednom valcuje trh s dekoratívnou kozmetikou, aj napriek jeho cene.

HARMONICKÉ DUO NA PERY

Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm sú dve prípravky v jednom balení. Pri pohľade naň nám pripomína jednu z chutných makróniek, pretože produkt má dve vrstvy – na jednej strane cukrový píling a na druhej hydratačný a farbiaci balzam na pery. Balzam na pery a píling Clinique Sweet Pots je veľmi harmonickou dvojicou výživnej kozmetiky. Použitím cukrového pílingu na pery môžeme pravidelne odstraňovať odumreté kožné bunky z jemnej pokožky pier, ktoré sú tak hladšie a jemnejšie. Avšak aplikácia balzamu na pery hydratuje a vyživuje pery tým, že im dodá prirodzený lesk v jednej z vybraných farieb.

ROZMANITOSŤ ODTIEŇOV

Sweet Pots Sugar Scrub & Lip Balm od Clinique je produkt, určený pre všetky typy pokožky. Je dostupný v šiestich zaujímavých a vysoko pigmentovaných farbách, ktoré sa dajú zladiť so štýlom oblečenia a dokonca aj charakterom alebo náladou. Farby veľmi dobre kryjú vtedy, ak boli najprv vyhladené cukrovým pílingom.

  • Candies Cassis – klasická fialová
  • Citron Bleu – nebeská modrá
  • Orange Blossom – intenzívna oranžová
  • Pink Framboise – neónová ružová
  • Red Velvet – tmavá červená
  • Sweet Rose – púdrová, tmavá ružová
POUŽITIE

Predpripravte si pery pre aplikáciu farby pomocou jemného cukrového pílingu pri masáži pier. Odstráňte píling z pier pomocou vreckovky. Cukrový píling nepoužívajte viac ako 3x do týždňa, aby ste predišli podráždeniu. Na vyhladené pery naneste farebný balzam na pery, ktorý nielenže dodá perám intenzívnu farbu, ale aj nádherný lesk a dlhotrvácnu hydratáciu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *