Perfect World od Origins: Intensely Hydrating Body Cream With White Tea z rady A Perfect World

Každý vie, že majstrami prírodnej medicíny sú Číňania. Ale čo oni majú s Intensely Hydrating Body Cream With White Tea z rady A Perfect World, pleťovým mliekom na telo od Origins? No, vec ktorá spája túto kozmetiku s touto ázijskou krajinou, je biely čaj.

Biely čaj sa pestuje v Číne, kde ho nazývajú elixír nesmrteľnosti alebo elixír mladosti. Prečo? Obsahuje množstvo výživných látok, vrátane antioxidantov a vitamínu C. Biely čaj má medicínske vlastnosti: znižuje krvný tlak a hladinu cholesterolu, minimalizuje riziko rakoviny, posilňuje kosti, predchádza osteoporóze a artritíde. Najdôležitejšou informáciou pre ľudí, ktorých zaujíma bezchybná pleť je, že obsahuje silný antioxidant, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi urýchľujúcimi starnutie, a vplýva na mladistvú a zdravú pokožku. Kvôli týmto vlastnostiam sa Origins rozhodol urobiť z bieleho čaju jednú z ingrediencii Intensely Hydrating Body Cream With White Tea.

V Intensely Hydrating Body Cream With White Tea z rady A Perfect World, okrem bieleho čaju nájdeme aj bambucké maslo a mimózu. Úlohou týchto látok je udržať vodu v kožných bunkách, vyhladiť suchú pleť a dodať jej optimálnu ochranu pred vysušovaním a podráždením.

Kozmetika od Origins sa odporúča hlavne pre ľudí s normálnou a suchou pokožkou. Dodatočne krém chráni pred slnečným žiarením a znečistením. Neobsahuje parabény a ftaláty (zložky, prítomné pri výrobe plastu), preto ho môžu používať ľudia s veľmi citlivou pokožkou.

Ako nanášať Intensely Hydrating Body Cream With White Tea od Origins? Všetky prípravky určené pre hydratáciu tela sa najlepšie nanášajú hneď po kúpeli alebo v prípade suchej pleti. Krém by sa mal vtierať do pokožky až kým sa nevpije. Nezanecháva mastnú vrstvu, ale hydratuje a vyživuje pleť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *