Popredný trend jari 2016 – Rozmazané pery. Ako na to?

Možno si myslíte, že líčenie pier je vždy rovnaké, jednoduché. A predsa, aj táto časť líčenia dokáže priniesť nové a prekvapujúce trendy. Vzplanutie farieb a rôznych odtieňov, dostupných na našom trhu s rúžmi, ponúka kreatívnejší prístup v líčení pier. Pred niekoľkými sezónami sme tu mali postupné ombré pery, nie tak dávno zase jednofarebné rúže s výraznou kontúrou, a teraz? Vraciame sa späť ku základom, ale tento raz získajú postupné pery nový nádych.

Rozmazané pery sú trendom nastávajúcej sezóny. Sú svojim spôsobom spojené s postupnými ombré perami z pred pár sezón. Avšak, tento raz budú postupné pery len v odtieňoch ružovej a béžovej, aby mohli ísť do stratena a splynúť s pleťou. Získajú rozmazané pery takú popularitu ako výrazné líčenie pier Kylie Jenner?

Tak, ako všetky ostatné trendy líčení za posledných pár rokov, aj rozmazané pery dominujú hlavne na Instagrame a iných sociálnych sieťach. V nastávajúcej jarnej sezóne sa predpokladá, že dáme zbohom konturke na pery a privítame korektor, ktorý vytvorí naše rozmazané pery. Rozmazané pery sú novou stránkou postupných ombré pier, s tým rozdielom, že pre rozmazané pery nepotrebujeme dve farebné prípravky, len rúž v jemnom odtieni a korektor.

Jarné obdobie, nenápadné rozmazané pery sa vytvárajú tak ľahko, ako to vyzerá. Pre vytvorenie tohto jarného trendu potrebujete len pár krokov. Efekt delikátneho, ženského líčenia je zaručený.

  1. Naneste bezfarebný vyživujúci a hydratujúci balzam na pery.
  2. Počkajte, kým sa balzam vstrebe.
  3. Naneste svetlý korektor alebo matný podklad na pery.
  4. Naneste rúž vo vybranej farbe do stredu pier (najlepší by bol odtieň ružovej).
  5. Na vonkajšie okraje pier naneste ľahkým vklepaním BB krém alebo podkladovú vrstvu.
  6. Použite prsty alebo štetec na pery na rozmazanie okrajov do stratena medzi rúžom a podkladovou vrstvou.
  7. Pre lepší efekt naneste svetlý púder, napríklad minerálny.
  8. Pre lesk naneste trochu lesku na pery.

Touto jednoduchou cestou získate efekt rozmazaných pier, bez hocijakej luxusnej kozmetiky. Rozmazané pery v jemných odtieňoch ružovej, malinovej alebo telovej sú veľmi novým a delikátnym návrhom pre každú ženu, ktorá chce zaviesť neobvyklosť do jarného líčenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *