5 najlepších koloristických kombinácii – manikúra + úprava

Nadchádzajúca jar bude plná farebných štýlov v obliekaní, ako sa zvyčajne stáva po zdržanlivých farbách zimy. Oplatí sa vedieť, ktoré farby sa majú rady a ktoré doplnky budú pasovať k štýlu. Ale to nie je všetko! Nápomocné môže byť vedieť, ako kombinovať farebné oblečenie s odtieňmi lakov na nechty. Viac si prečítajte nižšie.

Nesprávna farba, ktorá farebne nebude ladiť so štýlom oblečenia, nie je dobrým nápadom a môže to narušiť celkový efekt. Na druhú stranu, je vždy viditeľná, takže ovládanie niekoľkých pravidiel kombinovania manikúry s módou, vám môže byť nápomocné. Najhorším nápadom pre nadchádzajúcu sezónu bude kombinácia jasných farieb s bielym oblečením. Čo bude módne?

Biela + béžová manikúra

Prirodzené kombinácie sú vždy trendy. Biely štýl obliekania neobľubuje žiadne kontrastujúce laky na nechty, takže najlepšou voľbou bude nahá, svetloružová alebo teplá hnedá manikúra.

Mentolová + morská zelená manikúra

Mentolový štýl obliekania sa dá nájsť v takmer každom šatníku. V tomto prípade sú najlepšie silné kontrasty. Svetlá a studená mentolová perfektne ladí so zelenou v tmavších odtieňoch, modrou alebo morskou zelenou.

Námornícke pruhy + červená manikúra

Kto kedy povedal, že červené nechty ladia len s čiernymi šatami? Odev v námorníckom štýle zbožňuje červenú manikúru. Ak chcete pritiahnuť pozornosť, potom vyskúšajte šťavnatú červenú alebo oranžovú. Okrem toho budú najlepšími laky na nechty v červenej farbe s odtieňmi ružovej.

Nebeská modrá + sivá a bordová manikúra

Všetky štýly oblečenia v odtieňoch modrej budú vyzerať dokonale s dvoma možnosťami: manikúrou v odtieni červeného vína, bordovej a vínovej alebo v kontrastujúcej sivej.

Tmavá ružová + biela alebo pastelová manikúra

V prípade tmavej ružovej, stále módnej v nadchádzajúcej sezóne, by ste mali vynechať kontrasty a vyskúšať jemné farby. Najriskantnejšou možnosťou je krémová biela (je lepšie vyhýbať sa snehobielym lakom na nechty) a najodvážnejšou kombináciou bude tmavá ružová s pastelovou limetkovou farbou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *