Ako nanášať červeň Cheek Pop od Clinique?

Cheek Pop od Clinique má malé priehľadné balenie. Nanešťastie, výrobca nepridal zrkadlo ani aplikátor, takže líčenie mimo domu môže byť výzvou, hlavne pre tie osoby, ktoré práve začali svoje dobrodružstvo s make-upom. Ale vráťme sa späť k červeni od Clinique. Textúra kozmetiky pripomína jarné kvety. Pripomína prírodu a sviežosť. To je predstava líčenia, ukončeného červeňou Cheek Pop.

Najdôležitejšia je pri červeni od Clinique rôznorodosť farieb. Cheek Pop je dostupný v odtieňoch ružovej, béžovej, fialovej a červenej. Každá z nich ladí k inému druhu pleti. Cheek Pop od Clinique má tieto odtiene: Peach, Melon, Nude, Pink, Rosy, Heather, Plum, Fig, Berry, Pansy, Ginger, Cola.

Aplikácia červene na líca, vrátane Cheek Pop od Clinique, nie je jednoduchá. Najprv si musíte vybrať správny odtieň kozmetiky ku vašej pleti a zvyšku produktov (očný tieň, rúž). Potom musíte určiť tvar svojej tváre preskúmaním lícnych kostí. Na pripomenutie, existuje päť základných tvarov tváre: podlhovastý, oválny, srdcovitý, okrúhly a hranatý. Vo všeobecnosti by sa mala červeň nanášať tak, aby opticky rozšírila alebo zúžila tvár, aby dosiahla rozmery oválnej tváre; považovanej odborníkmi v líčení za dokonalú. V závislosti od rozostupu lícnych kostí a výšky čela, by sa mala červeň rozotrieť hneď nad alebo pod lícne kosti. Skvelú úlohu zohráva dĺžka a veľkosť nanesených „šmúh“ červene. Pamätajte, že čím menej červene nanesiete, tým mladšie bude vaša tvár vyzerať.

A ako by ste mali nanášať červeň Cheek Pop od Clinique? Pomocou širokého a jemného štetca rozotrite malé množstvo prípravku na lícne kosti; prebytočný púder otraste zo štetca. Pomaly nanášajte červeň v smere čeľuste – produkt musí splývať s podkladovou vrstvou. Pre intenzívnejšiu farbu naneste ďalšiu vrstvu červene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *