Ako pôsobí Advanced Time Zone Cream od Estee Lauder?

Estee Lauder nás prekvapila ďalšou radou kozmetiky proti vráskam – Advanced Time Zone. Skladá sa z troch produktov: nočného krému, denného krému so SPF 15 a očného krému. Budú účinné?

Advanced Time Zone Night je prvým prípravkom z novej rady od Estee Lauder. Je určený pre všetky typy pokožky. Mal by sa používať večer, aby mohla kozmetika pôsobiť rýchlejšie a efektívnejšie regenerovať pokožku. Krém vyhladzuje vrásky, zlepšuje pnutie a posilňuje pokožku, hydratuje do hĺbky a rozjasňuje pleť. Produkt od Estee Lauder bol dermatologicky testovaný a nespôsobuje akné, ani neupcháva póry.

Advanced Time Zone with SPF 15 sa odporúča pre normálnu pleť so známkami zmiešanej alebo suchej pokožky. Stimuluje produkciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej. Má ľahkú konzistenciu, takže sa jednoducho nanáša, rýchlo absorbuje a nezanecháva mastnú vrstvu – dá sa používať aj ako báza pod make-up. Tento krém od Estee Lauder obsahuje SPF 15, ktoré chráni pleť pred pigmentovými škvrnami, vráskami a spálením.

Posledným z rady Advanced Time Zone je očný krém. Môžu ho používať všetky ženy, bez ohľadu na typ pleti a vek. Prípravok redukuje vrásky (vrátane vrások okolo očí), tmavé kruhy okolo očí a opuchy, spôsobené únavou a nesprávnou starostlivosťou o pleť. Mal by sa nanášať ráno a/alebo večer na pokožku v okolí očí. Kozmetika od Estee Lauder by nemala dráždiť – pretože bola testovaná očnými lekármi.

Kozmetika Advanced Time Zone od Estee Lauder má fialové nádobky. Denný a nočný krém má 50ml/1.7 Oz. (ten druhý sa dá zakúpiť aj v menšej 30ml/1 Oz. verzii). Avšak, očný krém má 15ml/0.5 Oz. nádobu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *