Ako premeniť obyčajný lak na nechty na hybridný lak na nechty?

Už dlhú dobu je hybridná manikúra na vrchole. Stále viac a viac žien si všíma nepopierateľné výhody tejto manikúry, ale veľmi často aj rozmýšľajú nad tým, ako ušetriť peniaze u kozmetičky a na drahých hybridných lakoch na nechty. Odpoveď sa dá nájsť v návode urob si sám. Ako premeniť svoj obľôbený lak na nechty na hybridný lak na nechty?

Jedna fľaštička hybridného laku na nechty je dosť drahá, ale pre vytvorenie kompletnej hybridnej manikúry potrebujete aj podklad, krycí náter, odlakovať, čistič, UV lampu a všetky potrebné doplnky. Súprava pre celú hybridnú manikúru stojí dosť veľa. A čo farby? Vytvorenie celej škály farieb rôznych hybridných lakov na nechty je drahou investíciou a nie vždy nájdeme farbu, ktorá sa nám páči. Okrem toho, čo máme robiť so všetkými tými normálnymi lakmi na nechty v našich obľúbených farbách, ktoré sa nám za tie roky nahromadili? Je to jednoduché! Musíte ich len premeniť na hybridné laky na nechty.

Čo k tomu potrebujete?

  • nejakú hybridnú kryciu vrstvu;
  • (alebo) nejakú hybridnú podkladovú vrstvu;
  • GELibility Stick It! gél(dobrovoľné);
  • lak na nechty hocijakej značky a farby;
  • malú nádobku na miešanie;
  • lyžičku, paličku alebo štetček na jedno použitie.

Ako premeniť hocijaký lak na nechty na hybridný lak na nechty?

Vynaliezaví milovníci hybridnej manikúry objavili dva spôsoby pretvorenia laku na nechty na hybridný lak na nechty. Aby získal lak na nechty konzervačné vlastnosti hybridného laku na nechty, musí sa zmiešať so špeciálnym konzervačným gélom GELibility Stick It alebo s hocijakou hybridnou krycou alebo podkladovou vrstvou – záleží na tom, či chcete míňať peniaze na ďalší výrobok. Proporcie záležia od vás – nie menej ako 10 kvapiek na pol fľaštičky a nie ani príliš veľa, pretože potom bude lak na nechty vodnatý alebo ako lepidlo (záleží na konzistencii produktu, ktorý zmiešate s lakom na nechty). Odporúčame vám zmiešať lak na nechty s gélovým produktom v rozdielnych miskách so štetcom, paličkou alebo čo je vám ľahšie. Niektorí odporúčajú zmiešať lak na nechty s hybridným lakom na nechty v pomere 1:1. Všetko to záleží na tom, čo si myslíte a na efekte kombinácie. Aby bola zmena laku na nechty na hybridný úspešná, musíte nájsť perfektný pomer pomocou pokusov a omylov, pretože neexistuje žiaden univerzálny recept. Efekt závisí od použitého hybridného produktu a kvality laku na nechty, ale tiež od stavu vašich nechtov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *