Charlotte – rúž od Marc Jacobs na počesť britskej princeznej

Princezná Charlotte je obľúbenkyňou všetkých Britov a začiatkom mája oslávi svoje prvé narodeniny. Ako aj všetky ostatné udalosti spojené s britskou kráľovskou rodinou, aj prvé narodeniny princeznej Charlotte budú prepychovo oslávené celou Veľkou Britániou. Niet divu, že dokonca aj dizajnéri chcú prispieť niečím vlastným a (možno) zároveň pri tejto príležitosti spropagovať svoju značku. Marc Jacobs práve predložil svoje dielo.

Ako sa zdá, takmer ročná britská princezná Charlotte sa stala múzou pre jedného z najnámejších amerických dizajnérov. Len pred pár dňami predstavil svetovoznámy newyorčan svoj najnovší projekt – rúž „Charlotte“, ktorý bol uvedený práve kvôli prvým narodeninám princeznej. Rúž „Charlotte“ je súčasťou kolekcie Marc Jacobs Le Marc Lip Creme.

Rúž „Charlotte“ od Marc Jacobs je exkluzívnym, krémovým rúžom vo svetlom ružovkastočervenom odtieni, ktorý neznamená na prvý pohľad nič pre dcéru Kate a princa Williama. Catherine Gore, viceprezidentka a vedúca pracovníčka značky, vysvetľuje, že odtieň „Charlotte“ bol „inšpirovaný najtmavšími sýtymi ružovými tónmi anglickej ruže“. To vysvetľuje veľa o jeho sfarbení. Rúž by mal pripomínať Veľkej Británii nie len meno princeznej, ale aj farbu ruží zo záhrad v Buckinghamskom paláci.

Odtieň „Charlotte“ od Marc Jacobs sa predáva za 24 libier na webovej stránke Harrods, čo vychádza asi na $34.50. Pre niektorých to môže byť vysoká cena, ale existujú aj ľudia, ktorí sú pripravení zaplatiť túto sumu bez väčšieho problému. Niet divu, pretože Briti zbožňujú kráľovskú rodinu a sú pripravení minúť aj posledný halier za napr. oblečenie, v ktorom sa objavil člen kráľovskej rodiny.

Rúž Charlotte sa dá zakúpiť exkluzívne v Harrods, známom obchodnom dome v Británii s obchodom Marc Jacobs. Všetci ostatní zo zahraničia, ktorí si chcú zaobstarať prípravok, tak môžu urobiť online, avšak, nezabudnite, že jeho cena sa výrazne zvýši kvôli nákladom za zámorskú prepravu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *