Diorskin Forever – Make-up navždy

Dior má niečo špeciálne pre ženy: rad kozmetiky, pre vytvorenie dokonalého make-upu. Diorskin Forever je bázou pod make-up, podkladovou vrstvou a púdrom; všetko uzavreté v elegantnom a praktickom balení. Prinášajú nesmiernu radosť, ktorá nemôže byť nikomu odopretá.

Báza pod make-up Diorskin Forever & Ever Wear zjednocuje farbu pleti, vyrovnáva vrásky a maskuje póry. Má SPF 20, ktorý zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn a vysušovaniu pokožky. Odtieň prípravku je univerzálny, takže sa prispôsobí každej pleti. Počas aplikácie nezabudnite rozotrieť produkt tak precízne, ako sa len dá, do okolia očí, pier a nosa. Jediná vrstva bázy pod make-up pripraví pleť pre aplikáciu ostatných prípravkov od Dior.

Podkladová vrstva Diorskin Forever je nemastná, takže je perfektná pre mastnú a zmiešanú pleť. Polotekutá formula umožňuje rýchlu a bezproblémovú aplikáciu, bez efektu masky. Diorskin Forever maskuje všetky nedokonalosti pleti, ako pigmentové škvrny, tmavé kruhy okolo očí, vrásky a čierne bodky. Podkladová vrstva obsahuje ochranný faktor SPF 35, ktorý spolu s bázou pod make-up dokonale chráni pokožku. Čo je zaujímavé, môžeme si vybrať zo 16-tich odtieňov béžovej a hnedej. Produkt sa nanáša pomocou špeciálnej hubky Backstage Blender, ktorá má naklonený tvar, aby pasoval ku tvaru tváre. Okrúhly koniec hubky umožňuje prekryť oblasti, ktoré sú ťažko dosiahnuteľné, ako nos alebo pery.

Púder Diorskin Forever & Ever Control je perfektným ukončením líčenia. Uchováva skôr nanesené prípravky, zmatňuje a pleť s ním vyzerá zdravo a sviežo. Tento produkt sa nanáša pomocou malého štetca. Malé množstvo stačí pre zvýraznenie všetkých predností krásy a celého make-upu. Ak začne mať počas dňa pleť nechcený lesk, kvôli nadmernému sébu, musíte k týmto častiam tváre pritlačiť matnú vreckovku a znovu ich prepúdrovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *