Guerlain: krém Super Aqua

Všetci vieme, že v noci sa naša pleť regeneruje a odpočíva, tak ako celé telo. Práve preto by sme jej mali, predtým než ideme spať, dodať všetky potrebné výživné zložky. Najlepšie je to vykonať pomocou aplikácie správnej kozmetiky. Jedným z prípravkov je krém proti vráskam Super Aqua od Guerlain.

Krém Super Aqua od Guerlain je navrhnutý pre starostlivosť o zrelú pleť s prvými známkami starnutia, ktorá je dehydratovaná a suchá. Mal by sa nanášať na suchú pleť večer po odlíčení. Malé množstvo produktu naneste do strednej časti tváre, a potom ho rozotrite smerom do bočných častí. Krém by sa mal vklepať do pokožky bruškami prstov pomocou krúživých pohybov. Môžete dodatočne pleť pomasírovať, aby ste podporili krvný obeh v bunkách epidermy a spevnili pleť.

Ako funguje krém Super Aqua od Guerlain?

Významnú rolu má hydratácia hlbokých vrstiev pokožky. Presne tu začína obnova epidermy a jej buniek. Ak zabezpečíme určitý level hydratácie, môžeme oddialiť vrásky, pigmentové škvrny a iné nedokonalosti vo výzore. Ľudia s hlbokými vráskami, a ťažko odstrániteľnými slnečnými a stareckými škvrnami môžu tiež vyskúšať krém Super Aqua. Avšak, musia byť trpezliví, pretože v ich prípade neprinesie produkt okamžité výsledky. Najprv môžu pozorovať sálanie, vyhladenie a hydratáciu, a potom sa vrásky stanú plytšie a obnoví sa epiderma.

Krém Super Aqua od Guerlain má jemnú vôňu z ruží, jazmínu a kvetu Ylang Ylang. Produkt obsahuje niekoľko tzv. upchávajúcich látok, ktoré môžu spôsobovať čierne bodky, a tiež xantánovú gumu a alkohol. Tieto ingrediencie môžu viesť k podráždeniu u ľudí s citlivou pleťou; môžu byť nevhodné aj pre ľudí s alergiami a inými kožnými chorobami. Našťastie, v kréme Super Aqua sa nachádzajú aj prírodné, upokojujúce a hydratačné zložky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *