Make-up nebude nikdy dokonalý bez rúžu

Make-up nebude nikdy dokonalý bez rúžu. Značka Pierre Rene toto pravidlo pozná veľmi dobre, a práve preto vytvorili úžasné rúže: Slim Lipstick Rich a Slim Lipstick Soft. Kolekcia má 23 odtieňov, takže si v nej každá z nás dokáže nájsť svoju výnimočnú a dokonalú farbu. Pozrime sa na to, aké sú rúže od Pierre Rene.

Slim Lipstick Rich od Pierre Rene im dodá polomatný výzor. Rúže sú vysoko pigmentované a vodeodolné. Zaručujú intenzívnu farbu, dlhotrvajúci efekt a dokonalé krytie. Táto komzetika by sa mala nanášať v dvoch vrstvách pomocou štetca. Slim Lipstick Rich je v červených, broskyňových, hnedých a černicových farbách. Avšak, Slim Lipstick Soft hydratuje a vyhladzuje pery. Naviac ochraňuje delikátne pery pred vysúšaním a slnečnou radiáciou. Slim Lipstick Soft má krémovú textúru a nenápadnú vôňu. Kozmetika z tejto kolekcie by sa mala nanášať v voch vrstvách pomocou tenkého štetca. Slim Lipstick Soft je v odtieňoch telovej, červenej a ružovej; každá z nich s brokátom.

Slim Lipstick Rich a Slim Lipstick Soft od Pierre Rene majú čierne nádobky s priesvitným vrchom. Tyčinka sa vysúva zatočením čierneho dna nádobky. Sú vykrojené našikmo, čo nám uľahčuje líčenie pier, pretože si ich dokážeme prispôsobiť tvaru našich pier. Rúže z tejto kolekcie obsahujú prírodné zložky: sľudu, silikón, oxid železa, hydratačné a zjemňujúce vosky a rastlinné oleje. V ich zložení nájdeme aj parabény, tekutý petrolej, alkohol a vôňe.

Čo robiť ak chceme, aby nám rúž od Pierre Rene vydržal dlhšie a vyzeral lepšie? Mali by sme predpripraviť naše pery. Na to využijeme cukrový píling. Jednu lyžičku cukru zmišame s lyžičkou medu. Táto zmes odstráni odumreté kožné bunky, hydratuje a vyživí pokožku. Teraz už môžeme naniesť balzam na pery, a keď sa vstrebe – rúž od Pierre Rene. Ak chceme predĺžiť trvácnosť kozmetiky, potom by sme mali priložiť k perám vreckovku a cez ňu naniesť matný alebo transparentný púder. Hneď pred nanesením Slim Lipstick Rich & Soft môžete pery pokryť podkladovou vrstvou alebo bázou pod make-up.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *