Masky na tvár GlamGlow ako Hollywoodske tajomstvo krásy

GlamGlow je značka kozmetiky, známa po celom svete, ktorú využívajú na módnych prehliadkach, profesionálnych foteniach alebo na natáčaní scén, tých najlepších filmov. Hviezdy milujú masky na tvár GlamGlow kvôli ich rýchlemu osviežujúcemu a zjemňujúcemu účinku.

Aké je tajomstvo GlamGlow?

Základnou ingredienciou všetkých masiek GlamGlow je čistiaci íl z južných oblastí Francúzska, kvôli ktorému toto kozmetické ošetrenie, ukryté v malej nádobe, stojí za takú cenu. Každá maska je založená na inej exkluzívnej formule.

Č. 1 GlamGlow Mud Mask

Táto luxusná maska v čiernej nádobke, ktorá má mať komplexný vplyv na pokožku tváre je Tingling & Exfoliating Mud Mask. Tajomstvom tejto masky sú tri zložky, ktoré boli vyvinuté spôsobom, aby hydratovali, vyživovali a vyhladzovali pleť. GlamGlow Mud Mask obsahuje: TEAOXI (inovatívnu zložku, stimulujúcu syntézu kolagénu, ktorá zabraňuje starnutiu), Francúzsky íl (základná ingrediencia, chrániaca proti znečisteniu) a sopečnú horninu (odstraňuje odumretú epidermu, vyhladzuje a zjemňuje pleť).

Č. 2 GlamGlow Zjasnňujúca maska Brightening Treatment Flashmud

Brightening Treatment Flashmud maska na tvár je v oranžovej nádobe a bola vytvorená pre okamžité a dlhotrvajúce zvýraznenie a zjednotenie tónu pleti. Tento výrobok je komplexom rastlinných výťažkov WhiteEnergy (divá ruža, ľalia, breza, jazmín, pivónia a biely čaj), zvýrazňujúcich zložiek Flashlucent (mikroguličky kremeňa, kyseliny mliečnej z cukrovej trstiny, brúsenej pemzy, kyseliny salicylovej z vŕby a kaolínu) a zložiek Reflectum, zabezpečujúcich diamanotové vyžarovanie svetla.

Č. 3 GlamGlow Hydratujúce ošetrenie Thirstymud Hydrating Treatment

GlamGlow Thirstymud je využivujúca maska s hydratačnými, zjemňujucími, vyživujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. Krémovo-gélová textúra GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment v sebe spája 4 pokrokové technológie: Dewdration, HydraPack, GreenEnergy a TEAOXI. Kyselina hyalurónová hydratuje, íl pomáha udržať vodu v pokožke a kokosový olej a citrónovník poskytujú hydratáciu do hĺbky.

No.4 GlamGlow Čistiaca maska Super-Mud Clearing Treatment

Jednou z obľúbenejších masiek na tvár GlamGlow v bielej nádobke je do hĺbky čistiaca maska, ktorá vyrieši väčšinu problémov s pleťou: rozšírené póry, stratu farby, vyrážky, čierne body a podráždenia. GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment je maska, s komplexnými antibakteriálnymi, zmatňujúcimi a pílingovými vlastnosťami.

No. 5 GlamGlow PowerMud

Poslednou z exkluzívnych masiek je GlamGlow PowerMud Dual Cleanse Treatment, ktorá v sebe spája blahodarné účinky olejov a bahna. GlamGlow PowerMud je hlboko čiastiacim ošetrením s inovatívnymi zložkami, bohatým na nové technológie ako: OILIXER, CLAYTOX, PUREIFIER a TEAOXI, ktoré zanechajú pleť čistú a sviežu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *