Najlepší vlasový olej? Konečne je tu Nanoil!

„Tento vlasový kondicionér nefunguje“

„Moje vlasy s ním vyzerajú mdlo“

„Nevidím žiaden rozdiel“

„S týmto produktom sú moje vlasy dehydrované“

„Tento produkt zaťažil moje vlasy“

„Používam ho už štyri týždne a moje vlasy stále vyzerajú…chýba im lesk“

Ak ste už niekedy vyslovili tieto vety, znamená to, že ste ešte neobjavili tú správnu starostlivosť o vlasy (tak ako väčšina žien). Každá žena zo skúseností vie, že to nie je ľahké. Každý z nás je odlišní a má iné potreby, čo sa týka starostlivosti o vlasy. Väčšina spoločností, predávajúcich produkty na vlasy, zdanlivo ignoruje tento fakt.

Medzitým by mala voľba správnej starostlivosti začať určením najdôležitejšieho kritéria: čo (a prečo) vyhovuje našim vlasom. Pórovitosť vlasov je presne týmto druhom kritéria. Charakterizuje stav a vzhľad nášho účesu. Rozpoznaním pórovitosti vlasov zistíte, či sú vaše vlasy zdravé alebo veľmi poškodené. Nie je to ťažké, pretože tvar a výzor našich vlasov nám zväčša napomáha pri správnom určení ich pórovitosti.

Pórovitosť vlasov – prečo je taká rozhodujúca?

Pórovitosť vlasov – jednoducho povedané – sa určuje podľa veľkosti medzier medzi telom vlasu a vlasovej kutikuly. Poškodené vlasy majú vysoko nadvihnuté šupiny kutikúl (nazývané vlasy s vysokou pórovitosťou). Vlasy s nízkou pórovitosťou majú kutikuly, ktoré priliehajú k telu vlasu. Tento typ vlasov vyzerá zdravo, husto a naozaj odoláva poškodeniu a dehydratácii, a zároveň je tento typ vlasov veľmi ľahké zaťažiť alebo narušiť pokožku hlavy.

Pórovitosť ovplyvňuje vzhľad nášho účesu, ako aj to, ako vlasy reagujú na starostlivosť o vlasy. Namáhané vlasy s nadvihnutými kutikulami potrebujú iné látky ako vlasy s nízkou pórovitosťou s uzavretými kutikulami.

Vlasový olej Nanoil – prečo je najlepší?

Vlasový olej Nanoil uspokojuje potreby vlasov s rôznou pórovitosťou. Je inovatívnym produktom dostupným v 3 verziách. Každá z nich sa hodí pre iný typ vlasov.

Zdravé vlasy s NanoilZoznam ingrediencii pozostáva z náležite zladených prírodných olejov, ktoré sa už veky úspešne používajú na posilnenie a ochranu vlasov. Prírodné oleje pozostávajú z čiastočiek rôznych veľkostí, a preto sa výborne hodia k jednotlivým stavom vlasových kutikúl. Práve preto obsahuje vlasový olej Nanoil najlepší pomer olejov, ktoré vyhovujú všetkým typom pórovitosti. Budete príjemne prekvapená množstvom oleja, obsiahnutom v každej verzii. Okrem drahocenných olejov, oplývajúcich nasýtenými a nenasýtenými mastnými kyselinami, vlasový olej Nanoil obsahuje inovatívne, prírodné ingrediencie, ktoré chránia, skrášľujú a opravujú škody na povrchu vlasov, ako aj prispievajú k rýchlejšiemu rastu vlasov a podporujú ich objem(unikátne komplexy kerastim a baicapil stimulujú vlasové cibuľky, a preto sa pri pravidelnom olejovaní vlasov a pokožky hlavy môžeme tešiť z rastu nových vlasov, takzvaných detských vláskov).

Ako vyzerá každá verzia vlasového oleja Nanoil?

Vlasový olej Nanoil musíte zladiť s typom vašich vlasov. Nie je to zložité. Zvyčajne sa vám len stačí bližšie prizrieť vášmu účesu.

Husté, nepoddajné vlasy bez objemu, ktoré sa mastia: vybertie si Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou.

Uľahčí stylovanie vlasov, ochráni ich pred poškodením, jemne nadvihne korienky, zväčší ich objem, zlepší ich výzor zjemnením. Vďaka vlasovému oleju Nanoil budú vaše vlasy hustejšie, budú rýchlejšie rásť, zatiaľ čo pokožka hlavy sa už nebude viac mastiť.

Stredný objem a hustota, sklon k dehydratácii (hlavne na končekoch vlasov), nadmerné kučeravenie, častý mdlý výzor, začatie vypadávania: zvoľte si Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou.

Vlasový olej NanoilTáto verzia Nanoil obsahuje až šesť vysoko kvalitných prírodných olejov a komplex zjemňujúcich ingrediencii (hodváb a vitamíny A a E) a látky, ktoré stimulujú rast vlasov a zväčšujú ich objem (kerastim a baicapil). Vlasový olej Nanoil okamžite skrášľuje vlasy podporením lesku a pružnosti. Zaručuje správnu hladinu hydratácie, uľahčuje ich úpravu, obnovuje, posilňuje a chráni vlasy od korienkov ku končekom. Pravidelným olejovaním pokožky hlavy s Nanoil bude pokožka čistá a zdravá. Taktiež posilní vlasové cibuľky a zdokonalí ich funkciu.

Extrémne dehydrované vlasy, poškodené farbením a zosvetľovaním, lámavé, krehké a bez lesku: vyberte si Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou.

Nanoil pre poškodené vlasy (s vysokou pórovitosťou) im dodáva komplexnú starostlivosť, odolnosť a obnovu. Nanoil obnoví keratínovú štruktúru vlasov a navráti im vitalitu a zdravie. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou obsahuje šesť veľmi cenných exotických olejov. Ich čiastočky dokonale zapadajú pomedzi nadvihnuté šupiny kutikúl.

Ako používať vlasový olej Nanoil?

Jednou z nesporných výhod Nanoil je fakt, že každá z troch verzii sa dá použiť rôznymi spôsobmi, v závislosti od toho, čo naše vlasy potrebujú. Olej bude účinkovať ako obnovujúci a hĺbkovo ozdravujúci vlasový elixír, ale aj ako skrášľujúce a leskpodporujúce sérum. Pomôže vám skrotiť a stylovať účes, ochráni ho pred kučeravením a tepelným stylingom. Olej obsahuje UV filter, takže slnečné žiarenie nebude žiadným problémom. Každá verzia sa dá použiť aj ako sérum na rozštiepené končeky, zmývateľný a nezmývateľný kondicionér, doplnok k vašej obľúbenej maske na vlasy. Nekonečné množstvo spôsobov aplikácie – luxus, ktorý vám nedokáže ponúknuť žiaden iný kondicionér na vlasy. Nanoil proste vo svojej kúpeľni musíte mať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *