Prečo používať domáce recepty na mihalnice, keď existuje sérum na mihalnice Nanolash?

Po kom máte také krásne oči? Neváhajte odpovedať a opraviť tých, ktorí sa pýtajú. Malo by ich zaujímať nie kto, ale čo vám pomohlo vylepšiť výzor, keďže ženy zvyčajne vďačia sa svoje nádherné oči séru na mihalnice Nanolash, samozrejme vtedy, keď ho používajú.

Mnoho žien sníva o nádherných riasach. Avšak len pár z nich vie, že tieto sny sa môžu vyplniť. Zobuďte sa a vezmite túto vec do vlastných rúk! Zistite prečo je sérum na mihalnice Nanolash najlepšie. Ak ste ho ešte nevyskúšali, nemajte obavy. Predstavte si nádherný výzor, ktorý vám dodajú dlhé a husté mihalnice.

Čo sú mihalnice?

Mihalnica je produktom pokožky, ktorý má takú istú štruktúru ako vlas. Riasy sú istým spôsobom miniatúrami toho, čo rastie na našej hlave. Majú oveľa menej objemu, sú kratšie, tvrdšie a, predovšetkým, majú kratšiu životnosť. Okrem týchto základných rozdielov je štruktúra mihalníc obdobná štruktúre vlasu. Riasy vyrastajú z vlasových korienkov, ktoré obsahujú kožné kanáliky, ktoré máme. Korienok je jedinou živou časťou mihalnice. Podobne ako pri vlasoch, ak by sme si skracovali mihalnice, nič by sme necítili. Avšak vytrhnutie živého a zakoreneného korienku je bolestivé.

VEDELI STE, ŽE…?

Denne stratíte až 3 mihalnice zo 150-200, ktoré rastú na vašom hornom viečku a z 50-150, ktoré rastú pozdĺž hrany dolného viečka.

Ako sa starať o mihalnice?

Starostlivosť o riasy je nevyhnutná, ale len niektoré z nás si na ňu spomenú. Podobne ako vlasy, aj mihalnice potrebujú výživu a posilnenie. Môžu ich oslabiť početné faktory – od nezdravého jedla až k agresívnemu odličovaniu. V niektorých prípadoch môže riasy poškodiť aj stres. Všetky tieto faktory oslabujú korienky, čo má za následok vypadávanie rias. Práve preto sa musí sérum na mihalnice Nanolash nanášať pozdĺž línie mihalníc. Takto priamo prenikne ku vlasovým folikulám.

Pred niekoľkými generáciami boli najpopulárnejšou metódou hydratácie rias rastlinné oleje. V súčastnosti sa oleje znova navracajú do módy, avšak zriedka sa používajú pri starostlivosti o riasy. Samozrejme ricínový alebo olivový olej sú vhodné pre podporu rastu vlasov. Taktiež zelený čaj je domácim receptom pre zlepšenie stavu mihalníc. Nemusíte ho piť – môžete ho zmiešať s jojobovým olejom a naniesť túto zmes na riasy. Obklady z použitých čajových vrecúšok pomáhajú a odstraňujú tmavé kruhy okolo očí. Existuje skutočne veľa domácich metód starostlivosti o riasy, avšak tie nie sú 100% účinné a bezpečné.

Mala by som používať sérum na mihalnice?

nanolash sérum na riasySéra na mihalnice sú populárnou alternatívou pre domáce metódy hydratácie rias. Sú perfektným riešením pre tie ženy, ktoré túžia po oslnivom efekte a nelákajú ich časovo náročné metódy, ako je aplikácia olejov na riasy. Prípravky pre mihalnice majú množstvo výhod. Obsahujú výživné látky, ktoré boli vybraté tak, aby mali komplexné účinky. Majú pokrokovejšiu formulu, keďže ich výrobca obohatil unikátnou kombináciou zložiek. Avšak ich dokázaná účinnosť je najdôležitejšia. Neexistuje žiadna domáca metóda, ktorá bola testovaná, a ktorá garantuje účinky. Kúpou séra na mihalnice neriskujeme naše zdravie. Bol im povolený predaj, čo znamená, že sú bezpečné.

VEDELI STE, ŽE….?

Mihalnice majú dva alebo aj tri rady. Sú dlhé 8-12 mm na hornom viečku a 6-8 mm na dolnom.

Prečo sérum na mihalnice Nanolash?

Nanolash je najdostupnejším sérom na mihalnice na trhu. Jeho činnosť dokázali stovky pozitívnych recenzii a nezávislých zákazníckych testov. V prípade séra na mihalnice Nanolash sú najinovatívnejšími prírodné zložky, ktoré pôsobia priamo na problém. Okolie očí a mihalníc je takmer okamžite vyživené a posilnené. Takáto kombinácia dodáva najrýchlejšie výsledky.

Najlepší efekt získate vtedy, ak si sérum nanášate pravidelne na hornú líniu rias. Podľa inštrukcii výrobcu, sa musí sérum aplikovať raz denne na vyčistenú pokožku viečok, po odličení. Dokonalé množstvo Nanolash nanesiete pomocou tenkého štetca, ktorý uľahčuje aplikáciu. Precíznosť a pravidelnosť sú základom úspešnej kúry.

Účinky sa dajú pozorovať po asi 4-6 týždňoch používania. Sú názory, že mihalnice sú dlhšie už skôr alebo ešte neskôr. Značka to vysvetľuje tým, že je tak z dôsledku individuálnej reakcie na zložky. Priehľadné sérum na mihalnice Nanolash bez vône vám dodá maximálne výsledky po asi 2-3 mesiacoch – je to optimálna doba výdrže 3ml balenia.

VEDELI STE, ŽE….?

Sérum na mihalnice Nanolash je dostupné na webovej stránke výrobcu, kde môžete využiť špeciálne ponuky, ktoré vám ponúknu zľavu na jedno balenie séra a dopravu zadarmo.

20 komentárov “Prečo používať domáce recepty na mihalnice, keď existuje sérum na mihalnice Nanolash?”

 1. Anna

  Milujem dlhééééé riasy, ale som alergická na väčšinu kozmetických produktov, takže nie je možnosť predĺženie rias či aplikácie sér. Dokonca aj ricínový olej u mňa spôsobuje alergie

  Odpovedať
  • Veronika

   Titi nespôsobuje alergie! Mám ten rovnaký problém ale sérum používam denne J

   Odpovedať
 2. Dana123

  Naozaj super, fakt sa oplatí. Stojí za každú korunu.

  Odpovedať
 3. Johanka

  Ricínový olej u mňa funguje vcelku dobre a naozaj od čias, kedy som ho začala používať, vidím zlepšenie.

  Odpovedať
 4. Katka

  Skúšala som celý rad metód, ale séra jednoducho fungujú najlepšie. Premýšľala som aj nad predĺžením rias, ale jednoducho to nie je pre mňa.

  Odpovedať
 5. Margaréta

  Dlhú dobu som používala revitalash, bolo to fakt super, ale potom som objavila nanolash a musím povedať, že som snáď tým najväčším fanúšikom tejto kozmetiky. Nielen kvôli cene, ale aj kvôli efektivite!

  Odpovedať
 6. Inka33

  Nemôžem nikdy zostať u niečoho pravidelného, takže pre mňa je jediné riešenie predĺženie rias: / ach jaj

  Odpovedať
 7. Zuzka O

  Toto sérum je fakt tou najlepšou vecou. Nielen, že som nemusela dlho čakať na výsledky (3 týždne) ale ešte k tomu je citlivé, jemné a hlavne extrémne efektívne. Je to skrátka super produkt, ktorý sa rozhodne oplatí si zakúpiť.

  Odpovedať
 8. Adela

  O tomto sére počujem len samé pozitíva, takže si ho rada kúpim J))

  Odpovedať
 9. Aria

  Preferujem staršiu metódu ricínového oleja, je bezpečná a efektívna

  Odpovedať
  • Zuzka O

   Ricínový olej u mňa spôsobil alergie!

   Odpovedať
 10. Chantia

  Nanolash som si zakúpila ešte len pred niekoľkými dňami, takže nemôžem hovoriť o výsledkoch, ale rozhodne som nezažila alergickú reakciu.

  Odpovedať
  • Milena

   Zo žiadnej kozmetiky som nemala alergie, ale aj tak musím povedať, že táto kozmetika je fakt efektívna

   Odpovedať
 11. Maruška

  U mňa je to vcelku nepotrebná kozmetika. Veď stačí kvalitná predlžujúca maskara a hotovo, nie?

  Odpovedať
 12. Kornelka

  Chcem to zkusiiiit! Nemôžem sa dočkať.

  Odpovedať
 13. Sladká29

  Predĺženie rias je pre mňa fakt tým najlepším riešením. Proste máš okamžité výsledky. Mohla som si vybrať dĺžku a hustotu a jediný mínus je to, že mi tie náhrady môžu trochu podráždiť oči, ale čo už.

  Odpovedať
  • Pavlína

   No ja mám teda na predĺženie rias svoj názor. Niekoľkokrát som tu urobila a potom som musela niekoľko mesiacov čakať, kým mi dorástli moje prírodzené riasy.

   Odpovedať
  • Ponča

   Aj tie najjemnejšie umelé riasy jednoducho zaťažia tie prírodné. Skôr alebo neskôr budú slabé a jemné.

   Odpovedať
  • Maruška

   Falošné riasy nie sú môj typ ideálneho vzhľadu. Vyzerajú tak hrozne umelo a ešte k tomu hrozí riziko, že jednoducho len tak spadnú. Pokiaľ ale namiesto nich použiješ sérum na riasy a kvalitnú riasenku, dostaneš rovnaký, ak nie lepší efekt a to úplne bez rizika.

   Odpovedať
 14. Lujza

  Toto sérum som dostala ako darček a naozaj mi hrozne predĺžilo riasy! Nikdy som neverila, že sa to môže stať! Rada by som si ho niekedy aj sama kúpila, ale je trochu drahšie.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *