Rouge Pur Couture od Yves Saint Laurent

Ženy zbožňujú obdivovať módne oblečenie od známych návrhárov. Jedným z nich je Yves Saint Laurent. Tento dobre známy dizajnér vytvoril nedávno rúž Rouge Pur Couture Kiss & Love Edition. Je to niečo, čo by mali mať radi všetky ženy.

To, čo priťahuje pozornosť Rouge Pur Couture Kiss & Love Edition od Yves Saint Laurent, je jeho balenie. Produkt je ukrytý v zlatom obale s čiernym logom značky a kresbou červených pier. Čo je na samotnom rúži najzaujímavejšie – farebnej tyčinke, je, že sú do neho vyrezané vzory ženských pier. Rovnako efektné sú aj odtiene tejto kozmetiky: ružový Le Rouge, tmavooranžový Le Orange, fialový Le Fuchsia a nahý Le Nu.

Nové rúže od Yves Saint Laurent patria ku klasickej kolekcii Rouge Pur Couture Kiss & Love Edition. Celá sada má intenzívne a odvážne farby, hodvábnu textúru a veľmi ľahkú aplikáciu. Vydržia na perách až 6 hodín, bez ohľadu na to, čo jeme alebo pijeme. Dodatočne vyhladzujú a hydratujú pokožku a dodávajú jej saténový vzhľad. Musíte si ale zapamätať veľmi dôležité pravidlo odborníkov na líčenie. S výrazným rúžom, ako je Rouge Pur Couture od Yves Saint Laurent, vždy noste svetlé očné tiene. A naopak: výrazné líčenie očí skombinujte s nenápadnou farbou na perách.

Profesionálna aplikácia nie je len o nanesení rúžu. Najprv by ste mali zakryť všetky nedokonalosti, ktoré sa môžu objaviť v okolí úst a pery správne vytvarovať – je to samozrejme len optický klam. Na to môžete použiť korektor Touche Eclat od Yves Saint Laurent. Pomocou špeciálnej kefky – malej a plocho zrezanej – naneste rúž Rouge Pur Couture na strednú časť pier, a potom ho rozotrite vonkajšími smermi. Vaše líčenie pier je hotové!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *