Set tvárovej kozmetiky od La Prairie – sada Radiance

La Prairie vie urobiť každú ženu šťastnou. A pre tie, ktoré nie sú veľmi spokojné, pripravili set tvárovej kozmetiky – sadu Radiance. Obsahuje dva krémy: nočný krém Cellular Radiance Night Cream (7 ml) a krém Cellular Radiance Cream (50 ml), ale aj sérum: Cellular Radiance Concentrate Pure Gold (15 ml).

Sada Radiance od La Prairie priťahuje pozornosť svojim dizajnom. Všetky produkty sú uložené vo veľkej striebornej škatuli s vyrytým názvom značky a trblietavými prvkami. Samotná kozmetika vyzerá tiež veľmi efektne. Je umiestnená v strieborných nádobách s vekom so zlatými prstencami; jedine sérum bolo naliate do zlatej fľašky. Čo je také špeciálne na každom z produktov sady Radiance od La Prairie?

Nočný krém Cellular Radiance Night Cream pracuje keď naša pokožka odpočíva. Obsahuje bylinný extrakt a peptidy, ktoré osviežujú našu pleť a dobre sa o ňu počas spánku starajú. Tento produkt je zodpovedný za vyhladenie pleti, redukciu vrások, spevnenie pleti, hydratáciu a jas. Krém od La Prairie podporuje bunkovú obnovu, obnovuje prirodzenú ochrannú bariéru pleti (lipidov) a prepája medzibunkové spoje. Ako ho nanášať? Ku nádobe je priložená malá špachtlička; vďaka nej obmedzuje kontakt kozmetiky s našou pokožkou, na ktorej môžu byť baktérie. Nočný krém Cellular Radiance Night Cream by sa mal aplikovať večer na čistú pleť tváre, krku a dekoltu, no vyhnite sa okoliu očí. Vpýja sa veľmi rýchlo, bez zanechania mastnej vrstvy.

V sade Radiance od La Prairie dostaneme tiež krém Cellular Radiance Cream. Tento krém sa odporúča hlavne osobám so stratou farby pleti a matnej pleti bez rozjasnenia. Systematická aplikácia produktu urobí vašu pleť žiarivú, hladšiu a svetlejšiu. Ba čo viac, táto kozmetika hydratuje, robí pleť pružnou a vyrovnáva jej tón. Krém Cellular Radiance Cream by sa mal používať ráno a večer na vyčistenú a suchú pleť tváre, krku a dekoltu. Počas aplikácie sa vyhnite okoliu očí.

Cellular Radiance Concentrate Pure Gold je posledným zo sady Radiance. Sérum vypĺňa vrásky, zosvetľuje a hydratuje. Avšak, najdôležitejším a zároveň najunikátnejším charakterom tohto produktu je jeho konzistencia. Pripomína olej, zlepšený bodkami zlata. To je to, čo dodáva našej pleti neuveriteľný vzhľad. Sérum od La Prairie by sa malo nanášať ráno a večer po vyčistení pleti, pričom sa treba vyhnúť okoli očí. Pár kvapiek produktu stačí pre starostlivosť o našu pleť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *