The Only 1 od Rimmel

Ešte sa len objavil na trhu a už valcuje srdcia – a pery – všetkých žien na svete. Hovoríme o novom rúži od Rimmel – The Only 1. Bude jednotkou medzi rúžmi vo vašej kozmetickej taštičke?

Rimmel tvrdí, že rúž The Only 1 je skrášľujúci produkt so špeciálnou úlohou. Skutočne? Pery farbí a hydratuje. To sú dve črty, ktoré od rúžu vyžaduje každá žena, ktorá sa stará o pekný výzor a pleť. Perfektnú starostlivosť zabezpečuje šípkový a ricínový olej. The Only 1 od Rimmel tiež obsahuje pigmenty, ktoré pomáhajú perám nadobudnúť peknú, intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu. Zamatová konzistencia umožňuje rozotrieť prípravok bez ťažkostí a bez strachu, že sa vám finálny efekt nebude páčiť. Rúž precísne pokrýva pery, bez šmúh alebo fľakov. Nezvýrazňuje suchú a popraskanú pokožku na perách a nevysúša ich. Naopak: pery sú hladšie, hydratované a očarujúce.

Rúže The Only 1 od Rimmel majú aj celú paletu rôznych odtieňov. Môžeme si vybrať z 13-tich farieb. Medzi nimi nájdeme ružové, červené, oranžové a fialové odtiene. Dostupnými odtieňmi sú: Pink Me Love Me, Pink A Punch, You´re All Mine, It´s A Keeper, Listen Up, Revolution Red, Best Of The Best, Peachy – Beachy, Cheeky Coral, Call Me Crazy, Easy Does It, Under My Spell, One – Of – A – Kind. Všetky prípravky majú čierne balenie, ktoré sa na vrchu rozširuje. Špic je vyzdobený pásmi vo farbe daného rúžu. Vďaka tomu nemusíme otvárať každý prípravok, aby sme videli akej je farby.

Očividne má spôsob, akým je rúž The Only 1 od Rimmel zabalený, uľahčiť jeho nanášanie. Narába sa s ním praktickejšie a ľahšie, aj bez použitia zrkadla. Ba čo viac, horná časť rúžu má zrezanú stranu do šikma, čo uľahčuje natieranie rúžu na pery.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *