Zafarbite svoje pery! Phyto-Lip Twist tónovaný balzam

Pre perfektných milovníkov líčenia pripravilo Sisley Phyto – Lip Twist, XXL balzam v ceruzke. Každé dievča, ktoré si cení dokonalé líčenie pier, sa bude radovať z tohto produktu. Ba čo viac, môžeme si vybrať z niekoľkých odtieňov.

Phyto – Lip Twist od Sisley je rozhodne veľmi šikovný a praktický prípravok, ktorý je aj efektný. Vojde sa do malého vrecka džínsov alebo do kozmetickej taštičky. Jeden produkt pozostáva z 2,5 gramu kozmetiky. Používame ho ako bežný rúž: stačí vám jeden pohyb tyčinkou pre nafarbenie pier. Môžete naniesť jednu alebo viac vrstiev, čo závisí od efektu, ktorý chcete dosiahnuť.

Sisley sa uistilo, aby každá z nás mohla nájsť svoju dokonalú farbu. Phyto – Lip Twist je dostupný v 15-tich rôznych odtieňoch červenej, hnedej, ružovej a fialovej. Týmito odtieňmi sú: Nude, Baby, Peach, Pinky, Berry, Cherry, Coral, Candy, Chestnut, Sugar, Litchi, Melon, Poppy, Love, Nut. Všetky farby sú intenzívne, zaujímavé a výrazné. Niektoré z nich v sebe majú trblietavé čiastočky a niektoré len jemný jas; na tie druhé môžete naniesť lesk na pery, aby ste obohatili farbu a urobili svoje pery opticky väčšie.

Phyto – Lip Twist od Sisley sa veľmi hladko nanáša, nemizne a neotiera sa počas dňa. Tento produkt pery len nefarbí, ale má aj iné vlastnosti. Vďaka rastlinným výťažkom vyživuje pery, vyhladzuje ich, hydratuje a chráni pred vysúšaním a UV žiarením. Ak chcete, aby váš balzam na pery vydržal dhšie, potom pred aplikáciou prekryte pery podkladovou vrstvou a púdrom a po aplikácii odtlačte prebytočnú kozmetiku do bavlneného tampónika alebo vreckovky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *